RK73H1ETTP3831F
MFR.Part #
RK73H1ETTP3831F
JLCPCB Part #
C276169
Description
-55℃~+155℃ 100mW 3.83kΩ 75V Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS