RK73H1ETTP3740D
MFR.Part #
RK73H1ETTP3740D
JLCPCB Part #
C2577902
Description
-55℃~+155℃ 100mW 374Ω Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS