RK73H1ETTP3600F
MFR.Part #
RK73H1ETTP3600F
JLCPCB Part #
C316863
Description
-55℃~+155℃ 100mW 360Ω 75V Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS