RK73H1ETTP3482F
MFR.Part #
RK73H1ETTP3482F
JLCPCB Part #
C316984
Description
-55℃~+155℃ 100mW 34.8kΩ 75V Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS