RK73H1ETTP3480F
MFR.Part #
RK73H1ETTP3480F
JLCPCB Part #
C316932
Description
-55℃~+155℃ 100mW 348Ω 75V Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS