RK73H1ETTP3320F
MFR.Part #
RK73H1ETTP3320F
JLCPCB Part #
C316930
Description
-55℃~+155℃ 100mW 332Ω 75V Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS