SG73G2BTTD44R2C
MFR.Part #
SG73G2BTTD44R2C
JLCPCB Part #
C5749938
Description
-55℃~+155℃ 44.2Ω 500mW Thick Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS