RK73H1ETTP3094F
MFR.Part #
RK73H1ETTP3094F
JLCPCB Part #
C2574878
Description
-55℃~+155℃ 100mW 3.09MΩ Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS