RK73H1ETTP3000D
MFR.Part #
RK73H1ETTP3000D
JLCPCB Part #
C2577974
Description
-55℃~+155℃ 100mW 300Ω Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS