RK73H1ETTP2R70F
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
RK73H1ETTP2R70F
JLCPCB Part #
C830248
Package
0402
Description
-55℃~+155℃ 100mW 2.7Ω 50V Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS