RN73H1JTTD3161F50
MFR.Part #
RN73H1JTTD3161F50
JLCPCB Part #
C4228157
Description
-55℃~+155℃ 100mW 3.16kΩ Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS