RK73H1ETTP26R7D
MFR.Part #
RK73H1ETTP26R7D
JLCPCB Part #
C2576339
Description
-55℃~+155℃ 100mW 26.7Ω Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS