RN73R1JTTD4752A10
MFR.Part #
RN73R1JTTD4752A10
JLCPCB Part #
C2572611
Description
-55℃~+155℃ 100mW 47.5kΩ Thin Film Resistor ±0.05% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS