RK73H1ETTP2553F
MFR.Part #
RK73H1ETTP2553F
JLCPCB Part #
C2480230
Description
-55℃~+155℃ 100mW 255kΩ 75V Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS