RN731JTTD10R4F50
MFR.Part #
RN731JTTD10R4F50
JLCPCB Part #
C3993171
Description
-55℃~+155℃ 10.4Ω 63mW Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS