RK73H1ETTP24R9F
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
RK73H1ETTP24R9F
JLCPCB Part #
C276157
Package
0402
Description
-55℃~+155℃ 100mW 24.9Ω 75V Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS