RK73H1ETTP2003D
MFR.Part #
RK73H1ETTP2003D
JLCPCB Part #
C7343190
Description
-55℃~+155℃ 100mW 200kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS