RN73R2BTTD47R0A10
MFR.Part #
RN73R2BTTD47R0A10
JLCPCB Part #
C4059522
Description
-55℃~+155℃ 250mW 47Ω Thin Film Resistor ±0.05% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS