RK73H1ETTP2000F
MFR.Part #
RK73H1ETTP2000F
JLCPCB Part #
C173356
Description
-55℃~+155℃ 100mW 200Ω 75V Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS