HV732ATTD5763D
MFR.Part #
HV732ATTD5763D
JLCPCB Part #
C4218738
Description
-55℃~+155℃ 125mW 576kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS