RK73H1ETTP1R40F
MFR.Part #
RK73H1ETTP1R40F
JLCPCB Part #
C2574813
Description
-55℃~+155℃ 1.4Ω 100mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS