RN73H2ETTD66R5F50
MFR.Part #
RN73H2ETTD66R5F50
JLCPCB Part #
C4091270
Description
250mW 66.5Ω Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS