RK73H1ETTP1654F
MFR.Part #
RK73H1ETTP1654F
JLCPCB Part #
C2574766
Description
-55℃~+155℃ 1.65MΩ 100mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS