RK73H1ETTP1581D
MFR.Part #
RK73H1ETTP1581D
JLCPCB Part #
C2576277
Description
-55℃~+155℃ 1.58kΩ 100mW Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS