RK73H1ETTP1502F
MFR.Part #
RK73H1ETTP1502F
JLCPCB Part #
C159954
Description
-55℃~+155℃ 100mW 15kΩ 75V Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS