HV733ATTE5492D
MFR.Part #
HV733ATTE5492D
JLCPCB Part #
C4045647
Description
-55℃~+155℃ 1W 54.9kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS