RN732BTTD4421D10
MFR.Part #
RN732BTTD4421D10
JLCPCB Part #
C4213664
Description
-55℃~+155℃ 125mW 4.42kΩ Thin Film Resistor ±0.5% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS