RK73H1ETTP1130F
MFR.Part #
RK73H1ETTP1130F
JLCPCB Part #
C316920
Description
-55℃~+155℃ 100mW 113Ω 75V Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS