SG73P1ETTP6192D
MFR.Part #
SG73P1ETTP6192D
JLCPCB Part #
C4186681
Description
-55℃~+155℃ 125mW 61.9kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±200ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS