RK73H1ERTTP9091D
MFR.Part #
RK73H1ERTTP9091D
JLCPCB Part #
C4069127
Description
-55℃~+155℃ 100mW 9.09kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS