RN73H1JTTD27R1F100
MFR.Part #
RN73H1JTTD27R1F100
JLCPCB Part #
C4268589
Description
-55℃~+155℃ 100mW 27.1Ω Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS