RK73H1ERTTP7872F
MFR.Part #
RK73H1ERTTP7872F
JLCPCB Part #
C4340976
Description
-55℃~+155℃ 100mW 78.7kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS