RK73H1ERTTP6651F
MFR.Part #
RK73H1ERTTP6651F
JLCPCB Part #
C2599083
Description
-55℃~+155℃ 100mW 6.65kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS