RK73H1ERTTP6190D
MFR.Part #
RK73H1ERTTP6190D
JLCPCB Part #
C4201062
Description
-55℃~+155℃ 100mW 619Ω Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS