SG73S1JTTD271G
MFR.Part #
SG73S1JTTD271G
JLCPCB Part #
C4304237
Description
-55℃~+155℃ 200mW 270Ω Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±2% 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS