SG73P1JRTTD7680F
MFR.Part #
SG73P1JRTTD7680F
JLCPCB Part #
C6221323
Description
-55℃~+155℃ 333mW 768Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS