RK73H1ERTTP4992F
MFR.Part #
RK73H1ERTTP4992F
JLCPCB Part #
C2599024
Description
-55℃~+155℃ 100mW 49.9kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS