RK73H2ERTTD8871D
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
RK73H2ERTTD8871D
JLCPCB Part #
C5726200
Package
1210
Description
-55℃~+155℃ 500mW 8.87kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS