RN731JTTD4272B10
MFR.Part #
RN731JTTD4272B10
JLCPCB Part #
C4006335
Description
-55℃~+155℃ 42.7kΩ 62.5mW Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS