RK73H1ERTTP3833D
MFR.Part #
RK73H1ERTTP3833D
JLCPCB Part #
C4111401
Description
-55℃~+155℃ 100mW 383kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS