RK73H1ERTTP3651D
MFR.Part #
RK73H1ERTTP3651D
JLCPCB Part #
C4261791
Description
-55℃~+155℃ 100mW 3.65kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS