HV733ARTTE8872F
MFR.Part #
HV733ARTTE8872F
JLCPCB Part #
C7205231
Description
-55℃~+155℃ 1W 88.7kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS