RK73H1ERTTP3572F
MFR.Part #
RK73H1ERTTP3572F
JLCPCB Part #
C4352274
Description
-55℃~+155℃ 100mW 35.7kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS