ERJ-U2RD1052X
MFR.Part #
ERJ-U2RD1052X
JLCPCB Part #
C1881991
Description
-55℃~+155℃ 10.5kΩ 100mW Thick Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS