RK73H1ERTTP3571D
MFR.Part #
RK73H1ERTTP3571D
JLCPCB Part #
C4118157
Description
-55℃~+155℃ 100mW 3.57kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS