RN73H2BTTD4421D10
MFR.Part #
RN73H2BTTD4421D10
JLCPCB Part #
C2561925
Description
250mW 4.42kΩ Metal Film Resistor ±0.5% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS