RK73H1ERTTP30R1F
MFR.Part #
RK73H1ERTTP30R1F
JLCPCB Part #
C2598981
Description
-55℃~+155℃ 100mW 30.1Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS