SG73P2ETTD754J
MFR.Part #
SG73P2ETTD754J
JLCPCB Part #
C4054523
Description
-55℃~+155℃ 500mW 750kΩ Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS