RK73H1ERTTP3001F
MFR.Part #
RK73H1ERTTP3001F
JLCPCB Part #
C2599064
Description
-55℃~+155℃ 100mW 3kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS