RN731JTTD2180D100
MFR.Part #
RN731JTTD2180D100
JLCPCB Part #
C4199337
Description
-55℃~+155℃ 218Ω 62.5mW Thin Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS